İYİ Gençlik Kültür ve Sanattan Sorumlu MYK Başkanı Arkeolog Dilara Uçar Sarıyıldız tarafından sunulan Efes Örenyeri Sanal Müze Turu Webinarimiz gerçekleştirildi. Programımıza katılarak tarih ve sanat ruhunu bizlerle yaşayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Ekonomi Alfabemize "E" harfiyle devam ediyoruz...

Kadınlarımızı korku tünellerinden çıkaralım.

İYİ Parti olarak kadın erkek , genç yaşlı ayırt etmeden hep birlikte şiddete karşı mücadelemizi sürdüreceğiz. Siyasette konu haklar ise kazanan ya da kaybeden partiler değil, insanımızdır.
UNUTMAYALIM ❗️
#KadınaŞiddeteHayır

Ekonomi Alfabemize "D" harfiyle devam ediyoruz...

Ekonomi Alfabemize "Ç" harfiyle devam ediyoruz...

İYİ Gençlik Kültür ve Sanattan Sorumlu MYK Başkanı Arkeolog Dilara Uçar Sarıyıldız tarafından sunulacak Efes Örenyeri Sanal Müze Turu Webinarimiz 07.03.2021 Pazar günü saat 21:00 da olacaktır 🏛 Link, programımız öncesi sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılacaktır.

Bitlis Tatvan'da askerî helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Yüce Allah'tan rahmet; yakınlarına sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.
Başımız sağ olsun..
#Bitlis

Son yayınlanan rapora göre 330.229 Türk vatandaşı yurt dışına göç etti. Bu sayının 91.748'ini 20-29 yaş aralığındaki gençler oluşturuyor. Hükümetin politikaları vatandaşları umudu başka yerde aramaya iterken, Türkiye geleceğini kaybetmeye devam ediyor!

Daha Fazla...